Miasto z kolejną nagrodą

0
263

Doceniona kampania promująca Częstochowę
Samorząd częstochowski otrzymał Grand Prix w ogólnopolskim konkursie „Kryształy PR”. Miasto nagrodzono za “Najlepszą kreatywną kampanię promocyjną” oraz wyróżniono w kategorii “Najlepsza gazeta miejska”.
Jury konkursu doceniło przeprowadzoną przez Wydział Kultury, Promocji Sportu Urzędu Miasta kampanię pod hasłem: “Częstochowa — odkryj ją”. W kampanii wykorzystano grę słów, które składają się na nazwę miasta – „Często” i „chowa”. Pomysł ten znalazł zastosowanie w tworzeniu ideogramów i całej grafiki użytej przy produkcji gadżetów promocyjnych Częstochowy.
Poza akcją promocyjną samorządu, w konkursie doceniono także wydawaną przez miasto gazetę „Co, gdzie, kiedy”. Stało się to zresztą nie po raz pierwszy. Wcześniej miejskie wydawnictwo otrzymywało Grand Prix w tym konkursie w latach 2012,2014 i 2016, a dwa lata temu przyznano mu wyróżnienie.
Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszonych 200 projektów z całego kraju, które rywalizowały w 6 kategoriach. Organizatorem wydarzenia są twórcy corocznej Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.

Miasto z kolejną nagrodą 1


Celem konkursu Kryształy PR jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw jednostek samorządu terytorialnego i organów administracji państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań. Grand Prix oraz wyróżnienie przyznano Częstochowie podczas XV Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej w Katowicach.

(Źródło: UM Częstochowa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here