fbpx
Strona głównaPolecaneMiasto potwierdza – od wtorku czynne miejskie baseny w Częstochowie

Miasto potwierdza – od wtorku czynne miejskie baseny w Częstochowie

Tak, jak zapowiadano, od 1 czerwca miasto otwiera po długiej przerwie kryte pływalnie w Częstochowie. Od wtorku można będzie korzystać z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Niepodległości 20/22 i przy Liceum im. Henryka Sienkiewicza.

Na obiektach tych trwają obecnie ostatnie przygotowania.

Pływalnia kryta „Sienkiewicz Częstochowa” będzie funkcjonować od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 22, a w soboty, niedziele i święta w godz. od 8 do 20. Od 1 czerwca wszystkie godziny dla klientów indywidualnych będą ogólnodostępne.

Pływalnia kryta przy al. Niepodległości będzie funkcjonować podobnie jak basen przy „Sienkiewiczu”, czyli: od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 22, a w soboty, niedziele i święta w godz. od 8 do 20.

W związku z tym, że obiekt jest głównie wykorzystywany przez grupy zorganizowane, harmonogram godzin ogólnodostępnych będzie dostępny wkrótce.

Obie pływalnie będą funkcjonować zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie stosowania ograniczeń sanitarnych. Więcej informacji, w tym regulaminy, cenniki, numery telefonów, itp. dostępne są na stronie www.mosir.pl w zakładce Obiekty.

(zdjęcie ilustracyjne pixabay.com)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska