fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościMiał dozór policyjny za usiłowanie włamań, mimo to próbował ukraść elektronarzędzia w...

Miał dozór policyjny za usiłowanie włamań, mimo to próbował ukraść elektronarzędzia w jednym z częstochowskich supermarketów

Policjanci z Komisariatu I Policji w Częstochowie zatrzymali 45-latka, który usiłował się włamać do dwóch sklepów. Tydzień później ten sam mężczyzna skradł elektronarzędzia z jednego z supermarketów.

-Policjanci z Komisariatu I Policji w Częstochowie otrzymali informację o zniszczeniu witryny sklepowej i usiłowaniu włamania do dwóch sklepów w centrum miasta – informuje Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. – Przeprowadzona analiza zgromadzonego materiału oraz czynności operacyjno-rozpoznawcze pozwoliły zatrzymać sprawcę jeszcze tego samego dnia. 45-latek znany był policjantom ze swojej przeszłości kryminalnej.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna tydzień później 45-latek został ujęty przez ochronę jednego ze sklepów zaraz po tym, jak ukradł elektronarzędzia za ponad tysiąc złotych.

Jak przekazała częstochowska policja, ponieważ mężczyzna zlekceważył nałożony na niego wcześniej środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, sąd zdecydował, że recydywista kolejne 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -