Marta Marek z Kolejarz Jura Częstochowa wywalczyła brązowy medal i 3. miejsce Górskich Mistrzostw Polski juniorek młodszych

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Marta Marek podczas Górskich Mistrzostw Polski juniorek młodszych. Kolarka Kolejarza Jury Częstochowa zdobyła brązowy medal.

Częstochowska zawodniczka prezentowała się bardzo dobrze podczas całej trasy i rewelacyjnie rozegrała końcówkę wyścigu, co dało jej trzecie miejsce na podium i brązowy medal Górskich Mistrzostw Polski juniorek młodszych.

Z bardzo dobrej strony podczas mistrzostw zaprezentował się tez Kajetan Wąsowicz. W grupie juniorów młodszych też miał szansę na podium, ale przez problemy techniczne ukończył wyścig na wysokim 7. miejscu.

Kolejni reprezentanci Kolejarza Jury zajmowali następujące miejsca: 17. Ludwik Knapiński, 47. Łukasz Nowak i 50. Adam Marciniak.