fbpx

Maciej Maleńczuk i „Rhythm section” wracają do Częstochowy. Wystąpią już 24 października!

Tak jak zapowiadaliśmy, we wtorek, 24 października na scenie Klubu Politechnik wystąpią Maciej Maleńczuk i „Rhythm section”. Na koncert zaprasza Studio Super. Zostały jeszcze ostatnie bilety!

O tym koncercie pisaliśmy już na łamach „Gazety Regionalnej”, we współpracy z jego organizatorem, czyli Studio Super zorganizowaliśmy również konkurs, w którym można było wygrać podwójne zaproszenie.

Maciej Maleńczuk i "Rhythm section” wracają do Częstochowy. Wystąpią już 24 października! 2
Maciej Maleńczuk (fot. Robert Jodłowski)

Przypomnijmy, że „Maleńczuk + Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Macieja Maleńczuka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – po prostu Maciej Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie!

Według zapowiedzi nie zabraknie takich pieśni jak „Ostatnia Nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za szlugi”, „Synu” czy „Dawna Dziewczyno”. Słynny już Maleńczuk „Koncert Solo” z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym „Wolność Słowa”.

Maciej Maleńczuk i "Rhythm section” wracają do Częstochowy. Wystąpią już 24 października! 3
Koncert Macieja Maleńczuka na scenie Filharmonii Częstochowskiej (fot. Robert Jodłowski)

To wszystko czeka na częstochowskich fanów twórczości Macieja Maleńczyka już we wtorek, 24 października. Miejscem wydarzenia będzie Akademickie Centrum Kultury (Klub Politechnik) przy al. Armii Krajowej 23/25.

Otwarcie bram zaplanowano na godz. 19, a koncert rozpocznie się o godz. 20.

Tu można kupić jeszcze bilety:
https://stage24.pl/…/malenczuk-rhythm-section-sala…
https://www.biletomat.pl/…/malenczuk-rhythm-section…

W „Politechniku” wystąpią też Łobaszewska i Nowak

Maciej Maleńczuk i "Rhythm section” wracają do Częstochowy. Wystąpią już 24 października! 4
mat. organizatorów

Studio Super szykuje dla częstochowian jeszcze jeden znakomity koncert. 3 listopada w tym samym miejscu koncertować będą Grażyna Łobaszewska i Adam Nowak (lider Raz Dwa Trzy).

Artystom towarzyszyć będą Maciej Kortas (gitary), Paweł Urowski (bas) i Michał Szczeblewski (perkusja).

Koncert zatytułowany „Piosenki o ludziach z duszą” rozpocznie się o godz. 20 (wejście od godz. 19). Bilety kosztują 119 zł. Można je kupić na stage24.pl oraz
www.biletomat.pl.

red., mat. organizatora