fbpx
Strona główna Sport Speedrower. Lwy Avia w derbach regionu podejmują w niedzielę o godz. 13...

Speedrower. Lwy Avia w derbach regionu podejmują w niedzielę o godz. 13 Victorię Poczesna.

Lwy Avia w najbliższą niedzielę na torze przy ul. Starzyńskiego w derbowym spotkaniu speedrowerowej ekstraligi podejmują Victorię Poczesna, która debiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Lwy Avia mają na koncie cztery wygrane i są liderem Superligi. Victoria jak na razie zbiera doświadczenie. Zawodnicy Victorii odjechali trzy mecze i trzy przegrali. W miniony weekend Victoria przegrała u siebie z Mustangiem Żołędowo 63:85.

W niedzielnym spotkaniu zdecydowanym faworytem będą Lwy Avia, które w tegorocznym sezonie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. – Kolejny mecz będziemy mieć w niedzielę na naszym obiekcie przy ul. Starzyńskiego – mówi prezes Lwów Janusz Danek – Mimo, że my mamy na koncie komplet zwycięstw, a nasi znajomi z Poczesnej są bez wygranej to liczę na atrakcyjne widowisko. Oczywiście my jedziemy po piąte zwycięstwo z rzędu i w sezonie.

Każdy inny wynik, niż zdecydowana wygrana gospodarzy trzeba będzie uznać za małą niespodziankę.

Speedrower. Lwy Avia w derbach regionu podejmują w niedzielę o godz. 13 Victorię Poczesna. 1

Niedzielny mecz między Lwami Avia i Vitorią Poczesna rozpocznie się o godz. 13. Relację na żywo z meczu ma przeprowadzić Studio Filmowe „Oscar”.

Foto: Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here