Lwy Avia zdobyły Puchar Polski seniorów w speedrowerze. Prezes Janusz Danek. – Obroniliśmy PP!

0
251

Lwy Avia wykorzystały atut własnego toru i wywalczyły Puchar Polski w speedrowerze. Medale w PP zdobyła też drużyna mieszana i drużyna juniorów.

Lwy Avia zdobyły Puchar Polski seniorów w speedrowerze. Prezes Janusz Danek. - Obroniliśmy PP! 1

W niedzielę na torze speedrowerowym przy ul. Starzyńskiego odbył się Puchar Polski, juniorów, drużyn mieszanych oraz Drużynowy Puchar Polski.

W nim najlepiej prezentowali się częstochowscy zawodnicy, którzy sięgnęli po zwycięstwo w zawodach i tym samym obronili Puchar Polski zdobyty w 2019 roku. Lwy Avia reprezentowali: Marcin Szymański, Piotr Jamroszczyk, Tomasz Włodarczyk, Sebastian Paruzel i Nikodem Mlek. Trenerem był Tomasz Pokorski.

Lwy Avia zdobyły Puchar Polski seniorów w speedrowerze. Prezes Janusz Danek. - Obroniliśmy PP! 2

Lwy Avia wywalczył tez drugie miejsce w Drużynowym Pucharze Polski Drużyn Mieszanych. Częstochowski zespół reprezentowali: Sandra Charbich, Marcin Szymański, Piotr Jamroszczyk, Sebastian Paruzel, Maciej Gabor i Braian Charbich.

Lwy Avia zdobyły Puchar Polski seniorów w speedrowerze. Prezes Janusz Danek. - Obroniliśmy PP! 3

Lwy Avia zdobył tez trzecie miejsce w Drużynowym Pucharze Polski Juniorów. Brązowy medal wywalczyli: Maciej Gabor, Kamil Dembczyk, Braian Charbich, Jakub Deska i Maks Mączka. Trenerem wszystkich trzech zespołów był Tomasz Pokorski.

Lwy Avia zdobyły Puchar Polski seniorów w speedrowerze. Prezes Janusz Danek. - Obroniliśmy PP! 1

– Bardzo cieszymy się ze zdobycia Pucharu Polski wśród seniorów – mówi prezes Lwy Avia Janusz Danek. – Brawa należą się też pozostałym naszym drużynom, które stanęły na podium. Medal to medal.

Lwy Avia zdobyły Puchar Polski seniorów w speedrowerze. Prezes Janusz Danek. - Obroniliśmy PP! 5

Foto: Archiwum Janusza Danka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here