Łukasz Hanzel – nowy zawodnik w Skrze!

0
225

 

Zawodnik grający w ekstraklasie i I lidze – Łukasz Hanzel. Ma 31 lat i za sobą występy na boiskach ekstraklasy i I ligi – Łukasz Hanzel, pomocnik grający w Zagłębiu Lubin, Piaście Gliwice, Ruch Chorzów, Podbeskidziu Bielsko-Biała został piłkarzem Skry.
Drużyna ma za sobą nieudany początek II-ligowych rozgrywek. Po serii wyjazdowych niepowodzeń, Skra znalazła się na ostatnim miejscu w tabeli. Klub uznał, że nie obędzie się bez wzmocnień. Jeszcze w ubiegłym tygodniu umowę podpisał Konrad Poprawa 20-letni środkowy obrońca, teraz zarząd postarał się o kolejne wzmocnienie. Do grona zawodników dołączył Łukasz Hanzel, ofensywny środkowy pomocnik, który przez lata swojej kariery piłkarskiej występował w klubach ekstraklasy.
Pochodzący z Cieszyna piłkarz, rozpoczynał karierę w LKS-ie Pogórze. Potem występował w kilku klubach, m.in. w Zagłębiu Lubin (7 sezonów), Piaście Gliwice, Wigrach Suwałki, Ruchu Chorzów, a ostatnio w Podbeskidziu Bielsko Biała. To gracz z bardzo dużym doświadczeniem, który z pewnością może sporo wnieść do gry naszej drużyny.
Łukassz Hanzel trafił do Skry jako wolny zawodnik po wygaśnięciu kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kontrakt podpisano do czerwca przyszłego roku. Z naszą drużyną trenuje od poniedziałku, ale jak sam mówi potrzebuje chwili czasu by oswoić się ze sztuczną murawą, brakuje mu też „ogrania”, bo od czerwca przygotowywał się sam. Na pewno nie brakuje mu doświadczenia. W zeszłym sezonie grał pełne mecze w I lidze w barwach Podbeskidzia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here