fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoLubliniec. Ukradł torebkę. Poszukuje go policja

Lubliniec. Ukradł torebkę. Poszukuje go policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu wyjaśniają okoliczności kradzieży torebki, do której doszło na parkingu jednego z lublinieckich marketów pod koniec lipca br. Sprawca najpierw za pomocą podstępu sprawił, że jego ofiara opuściła swój pojazd po czym dokonał kradzieży leżącej na siedzeniu torebki.

Do zdarzenia doszło 22 lipca w godzinach wieczornych, na sklepowym parkingu. Zaraz po tym jak 45-lenia mieszkanka powiatu lublinieckiego oddaliła się od swojego pojazdu w kierunku marketu, podszedł do niego młody mężczyzna i w jedno z przednich kół wsunął metalowy drut. Kiedy po zakończonych zakupach właścicielka chciała odjechać z parkingu usłyszała niepokojące odgłosy dobiegające z podwozia jej samochodu. Zatrzymała się i wysiadła sprawdzić co się stało. Na tą chwilę czekał przestępca, który cały czas obserwował swoją ofiarę z bezpiecznej odległości. Kiedy kobieta próbowała usunąć zawinięty wokół koła drut złodziej podszedł z drugiej strony do jej pojazdu i po otwarciu drzwi pasażera zabrał leżącą na przednim siedzeniu torebkę. Łupem złodzieja padły pieniądze, dokumenty oraz inne osobiste przedmioty znajdujące się w torebce.

Lublinieccy śledczy proszą o kontakt pod numerem tel. 34 353 22 55 wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub są w posiadaniu informacji mogących pomóc w identyfikacji sprawcy kradzieży przedstawionej na materiale filmowym na stronie Komendy Powiatowej w Lublińcu.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -