fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaLubliniec. Sierpień w Kinie „Karolinka”

Lubliniec. Sierpień w Kinie „Karolinka”

Wyjście do kina to dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną, wspólny wypad ze znajomymi, czy indywidualną chwilę relaksu. Propozycja taka wydaje się tym bardziej atrakcyjna, jeśli w zasięgu są dobre filmy i niska cena biletów. Tak jest w lublinieckim Kinie „Karolinka”. W sierpniowym repertuarze znajdują się najgorętsze premiery tego roku! Co można zobaczyć w na dużym ekranie?

„Król Lew” to chyba najbardziej oczekiwany film tego roku. Remake animacji Disneya z 1994, w wersji 2D i 3D będzie można zobaczyć w Kinie „Karolinka” już od 9 sierpnia! W repertuarze również projekcja kolejnej części przygód zabawek – „Toy Story 4”. Najmłodsi zobaczą też „Aladyna”, „Agenta Kota” czy „Młodego geniusza i kłopotliwe wynalazki”.
Dorośli fani kina również mogą skorzystać ze świetnych propozycji . Na początek film „Yesterday”, do którego scenariusz napisał Richard Curtis – ten sam, któremu zawdzięczamy komedie romantyczne „Notting Hill”, „Czas na miłość” czy „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wielbiciele filmów sensacyjnych powinni zwrócić uwagę na projekcję „Spider-man: daleko od domu”, a osoby, które lubią się bać – na horror „Annabelle wraca do domu”.

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www.mdk.lubliniec.pl/kino. Bilety można kupić przez stronę internetową lub w kasie kina (codziennie, po godzinie 15.00)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -