fbpx
Strona głównaWiadomościLubliniecLubliniec. Darmowa sterylizacja i kastracja dla psów i kotów.

Lubliniec. Darmowa sterylizacja i kastracja dla psów i kotów.

Właściciele psów i kotów, mieszkający w Lublińcu, mogą skorzystać z darmowego programu kastracji i sterylizacji swoich pupili. Trwa przyjmowanie wniosków.

Program realizowany jest w ramach VI edycji BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2022

Właściciel zwierzęcia może sam zdecydować, w której przychodni weterynaryjnej odbędzie się zabieg. Do wyboru jest kilka miejsc i są to: Przychodnia Weterynaryjna „SURWET” , Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Piotr Wilk, Przychodnia Weterynaryjna „MACIEJKA” , LUBIWET S.C. Adresy i numery telefonów do lecznic biorących udział w programie dostępne są na : https://www.facebook.com/MiastoLubliniecOfficial/ oraz na https://lubliniec.eu/aktualnosc/informacja-w-sprawie-darmowej-kastracji-kotow-lub-psow-w-ramach-budzetu-obywatelskiego

Z możliwości darmowej sterylizacji i kastracji zwierząt, mogą skorzystać tylko mieszkańcy Lublińca, po wcześniejszym złożeniu wniosku.

Szacowany termin składania wniosków to 21 października 2022, jednak jest on zależny od wyczerpania się środków finansowych na realizację tego zadania.

Wnioski można składać w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7A, a także elektronicznie na adres skrzynki podawczej Urzędu Miejskiego w Lublińcu w systemie ePUAP.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy umówić się na wizytę w lecznicy weterynaryjnej.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 34 353 01 00 wew. 171.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV