fbpx
Strona głównaWiadomościLubliniecLubiteka wita najmłodszych obywateli Lublińca

Lubiteka wita najmłodszych obywateli Lublińca

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublińcu- Lubiteka, uroczyście powitała najmłodszych mieszkańców miasta.

Dzień Dziecka świętowany był także w lublinieckiej Lubitece. Właśnie 1 czerwca uroczyście powitano tam nowych mieszkańców miasta, najmłodszych i wszystkich tych, którzy przyszli na świat w jubileuszowym roku.

52 maluchów zostało obdarowanych specjalnie zaprojektowaną wyprawką. Co można było w niej znaleźć? Skoro biblioteka, to książka- wydana z okazji 750-lecia miasta książeczka napisana przez Martę Dziuk. Oprócz tego najmłodsi dostali ręcznik i kocyk z wyhaftowanym logiem oraz Lubisia, który na okoliczność jubileuszu, przeszedł małą metamorfozę. Firma Lellek Tarnowskie Góry ufundowała sadzonkę drzewa i różne nasiona roślin.

Było wesoło i uroczyście. Kolorowe balony, występy artystyczne i jak na szczególną okazję przystało- można było sfotografować się na jubileuszowej „ściance”.

Przypominamy, że obchody 750-lecia Miasta Lubliniec potrwają cały rok i miasto przygotowało jeszcze wiele niespodzianek. Warto śledzić program jubileuszowy w lokalnych social mediach, żeby nie przegapić najciekawszych propozycji.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV