Łowisko Blachownia gościło wędkarzy

0
494


Wędkarze lubią rywalizować. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie, a podczas zawodów jakie Sklep Wędkarski Brzana Częstochowa zorganizował na licencyjnych łowiskach Ostki i Wykopalisko w Blachowni, jeszcze raz. Byliśmy pod wielkim wrażeniem. Odliczyli się wszyscy, w sumie aż 64 osoby, które wcześniej zapisały się w naszym sklepie wędkarskim w Częstochowie.
Zabawa była przednia. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność i stworzenie wyjątkowo sympatycznej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom, 12-tce, której wręczyliśmy nagrody od Sklepu Wędkarskiego Brzana Częstochowa i tym, którzy mieli szczęście w losowaniu upominków. Dziękujemy sponsorom: wędkarskim firmom Robinson Europe, która ufundowała główną nagrodę i Match Pro. Dziękujemy za odwiedziny ekipie reprezentantów czeskiej firmy wędkarskiej Carp Service Vaclavik. No i całemu zespołowi Koła Blachownia. Za udostępnienie wody i pomoc w ogarnięciu całego przedsięwzięcia, co było na prawdę dużym wyzwaniem.
W podziękowaniu za wyjątkowo liczne uczestnictwo mamy dla was całe mnóstwo zdjęć od Sklepu Wędkarskiego Brzana Częstochowa. Staraliśmy się uchwycić każdego z Was, ale czy się udało nie mamy pewności. Jeżeli nie, to nic straconego. W przyszłym roku na pewno zrobimy imprezę w Blachowni, na którą już teraz zapraszamy. Będziemy też szukać innego równie gościnnego łowiska, gdzie moglibyśmy wspólnie spędzić czas i rozegrać wędkarskie zawody.

Najlepsza 10 zawodów:

 1. Mariusz Polak
 2. Tomasz Szajnoga
 3. Michał Leśniczek
 4. Rafał Sołtysiak
 5. Sebastian Sznajder
 6. Sebastian Krasucki
 7. Grzegorz Kalota
 8. Paweł Kleć
 9. Wojciech Kasperski
 10. Sebastian Frania
  Najlepsi juniorzy:
 11. Hubert Żak
 12. Oliwer Pacuda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here