Lodowisko otwarte od poniedziałku

0
104

W poniedziałek, 11 listopada rozpocznie się sezon zimowy na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya Żeleńskiego. Podobnie jak w latach poprzednich obiekt będzie czynny codziennie, od godz. 10 do 20.
To nie jedyna zimowa atrakcja, jaką szykuje samorząd dla mieszkańców Częstochowy. W podjasnogórskim parku ruszyły już prace przy budowie bezpłatnej miejskiej ślizgawki.

Lodowisko otwarte od poniedziałku 1


Będzie zlokalizowana na terenie Miejskich Kortów Tenisowych przy ul. 3 Maja. Ona także ma być czynna od 10 do 20. Na miejscu będzie można za 5 złotych wypożyczyć łyżwy.
O wszelkich zmianach w funkcjonowaniu lodowiska i ślizgawki — choćby w związku z warunkami atmosferycznymi czy świętami — Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie informował na bieżąco na swojej stronie internetowej: http://mosir.pl/ lub pod numerami telefonów: 34 360 60 65, 603 267 090 (lodowisko przy ul. Boya Żeleńskiego), 605 475 548 (ślizgawka na terenie kortów tenisowych).
Szczegóły funkcjonowania obiektów, regulaminy, cenniki, zasady naliczania opłat znajdują się na stronie www.mosir.pl lub: Sztuczne Lodowisko – http://www.mosir.pl/index.php?page=obiekty&id=7 Miejska Ślizgawka – http://www.mosir.pl/index.php?page=obiekty&id=19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here