fbpx

Kolejna tragedia na drodze. W miejscowości Lipicze zginął 39-latek

Policjanci z Częstochowy ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 3 lipca w miejscowości Lipicze. Kierujący mitsubishi outlanderem, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, pomimo walki ratowników o jego życie, mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło w środę, 3 lipca ok. godz. 10 w miejscowości Lipicze (gm. Kłomnice) przy ulicy Gidelskiej. Wstępne ustalenia policjantów z częstochowskiej drogówki podają, że 39-letni kierujący mitsubishi outlanderem, jadąc w kierunku Kłomnic, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo.

Kolejna tragedia na drodze. W miejscowości Lipicze zginął 39-latek 2
mat. KMP w Częstochowie

Niestety, 39-latek poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Razem z mężczyzną podróżował jego 45-letni brat, który trafił do szpitala.

Ruch pojazdów w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany przez kilka godzin. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając ślady. Przyczyny wypadku będą wyjaśniali śledczy z wydziału kryminalnego częstochowskiej komendy.

Kolejna tragedia na drodze. W miejscowości Lipicze zginął 39-latek 3
mat. KMP w Częstochowie

mat. KMP w Częstochowie