fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeLetnie Targi Pracy w Częstochowie

Letnie Targi Pracy w Częstochowie

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie przygotowuje Letnie Targi Pracy. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 czerwca.

Targi adresowane są do wszystkich osób, które poszukują pracy. Osoby bezrobotne, młodzież, wszyscy, którzy chcieliby zmienić miejsce pracy, obywatelki i obywatele Ukrainy, każdy może zapoznać z bogatą ofertą wystawienniczą.

Przewidziano aż 30 stoisk, na których swoje oferty zatrudnienia przedstawią m.in. czołowe firmy w naszym regionie takie jak: X-kom, Stoelzle, Press Glass, Guardian, Hegelmann Transporte, Jawo czy Yawal.  

Podczas tego wydarzenia odbęda się także prezentacje krajowych i zagranicznych ofert pracy oraz konsultacje Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Będzie można skorzystać z warsztatów kreowania wizerunku zawodowego i działalności gospodarczej, a nawet…makijażu biznesowego.

Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy (PUP) w Częstochowie oraz Ochotniczymi Hufcami Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.  

Powiatowy Urząd Pracy przypomina, że obywatelki i obywatele Ukrainy stale mogą się zgłaszać do specjalnie powołanego w urzędzie punktu informacyjno – konsultacyjnego w siedzibie PUP przy ul. Szymanowskiego 15 od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 14.00. PUP zaprasza zarówno do kontaktu osobistego – w pokoju nr 222 na II piętrze –  lub telefonicznego pod numerem 34 370 61 89.  

W punkcie można znaleźć aktualne oferty pracy, a wszelkie informacje udzielane są również w języku ukraińskim.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -