fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeLetnie Targi Pracy już w czwartek! Zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Letnie Targi Pracy już w czwartek! Zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

W czwartek, 9 czerwca Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie zorganizuje Letnie Targi Pracy. Wydarzenie zaplanowano od godz. 10 do 13.

Czerwcowe targi adresowane są do wszystkich osób, które poszukują pracy. Osoby bezrobotne, młodzież, wszyscy, którzy chcieliby zmienić miejsce pracy, obywatelki i obywatele Ukrainy, każdy może zapoznać z bogatą ofertą wystawienniczą.

Przewidziano aż 30 stoisk. Swoje oferty zatrudnienia przedstawią m.in. czołowe firmy w naszym regionie takie jak X-kom, Stoelzle, Press Glass, Guardian, Hegelmann Transporte, Jawo czy Yawal.  

Podczas tego wydarzenia odbędą się także prezentacje krajowych i zagranicznych ofert pracy oraz konsultacje Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Letnie Targi Pracy już w czwartek! Zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie 1
Letnie Targi Pracy

Będzie można skorzystać z warsztatów kreowania wizerunku zawodowego i działalności gospodarczej, a nawet… makijażu biznesowego.

Organizatorami targów jest Powiatowy Urząd Pracy (PUP) w Częstochowie we współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.  

Wydarzenie odbędzie się na terenie PUP-u przy ul. Szymanowskiego 15. Targi zaplanowano od godz. 10 do 13. Szczegóły: czestochowa.praca.gov.pl.

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV