Łatwe zwycięstwo siatkarzy AZS Częstochowa w Spale

Siatkarze AZS Częstochowa wzbogacili się w sobotę o kolejną wygraną w 2 lidze. Drużyna trenera Rafała Legienia zgodnie z planem wygrała w Spale z SMS PZPS II 3:0.

Siatkarze AZS-u wyjechali w sobotę do Spały po zwycięstwo i 3 punkty. I cel swój zrealizowali. Częstochowianie dobrze rozpoczęli mecz. Narzucili swój styl gry i wygrali pierwszego seta 25:21. Goście jeszcze lepiej zagrali w drugiej partii, gdy dali młodym gospodarzom uzbierać tylko 15 małych punktów.

Gdy wydawało się, że AZS spokojnie wygra 3 seta to ta partia okazała się najtrudniejsza dla częstochowian. Gospodarze postawili wysoko poprzeczkę i toczyli wyrównaną walkę. W końcówce więcej doświadczenia pokazali goście i wygrali 25:23. Po ostatnim gwizdku sędziego siatkarze AZS Częstochowa mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa w 2 lidze.