fbpx

Lato z Rozbiegajmy Radomsko – już w najbliższą niedzielę

Już po raz drugi odbędzie Lato z Rozbiegajmy Radomsko. Rozgrywki sportowe i piknik rekreacyjno-sportowy.

Będzie sportowo, wesoło i bardzo kolorowo.

Lato z Rozbiegajmy Radomsko odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia, na skwerze na Miłaczkach (u zbiegu ulic Grodzkiej i Raciborskiego). Start godzina 15.00.

Wspólnie z harcerzami z XIII Czarnego Szczepu naszykowane będzie moc atrakcji, dzięki którym młodsze i starsze dzieciaki będą mogły aktywnie spędzić niedzielne popołudnie. Ale i rodzice nie będą się nudzić.

Jeśli ktoś był na tym pikniku rok temu, to pewnie pamięta zbieranie pieczątek za przeróżne aktywności. Tak będzie i w tym roku – każde dziecko, które skorzysta z przygotowanych dla nich atrakcji i sportowych konkurencji będzie otrzymywać pieczątki. Sześć zebranych pieczątek pozwoli na odebranie medalu i nagrody.

Na dzieci czeka dużo sportowych konkurencji – między innymi: bieganie, slalom, sztafety, przeciąganie liny, gra w kapsle, biegi w potrójnych spodniach, ludzka gąsienica czy badminton.

Ciekawe gry i zabawy szykują dla uczestników pikniku harcerze z XIII Czarnego Szczepu. W ich namiocie będzie też można pomalować twarz, a także zapoznać się z harcerskim życiem i zapisać dziecko do jednej z drużyn.

W bezpłatnej strefie dmuchańców dzieciaki będą mogły skakać i zjeżdżać do woli.

Przygotowany zostanie także festiwal kolorów, wspólna eksplozja kolorów za pomocą kolorowych proszków.

Podobnie jak w roku ubiegłym będzie również dostępna strefa gastronomiczna, w której serwować będą kiełbaski z grilla, a także napoje, przekąski i ciasto. Czekać na uczestników będzie również budka z lodami.

Lato z Rozbiegajmy Radomsko - już w najbliższą niedzielę 2
mat. UM w Radomsku

K KIK