fbpx

Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski!

Trwa otwarta sprzedaż karnetów na mecze domowe Rakowa Częstochowa w rundzie wiosennej. Swoje karnety mogą również przedłużać posiadacze karnetów na rundę jesienną – informuje biuro prasowe Rakowa Częstochowa.

Posiadacze karnetów na rundę jesienną mogą przedłużyć karnet na przypisane im miejsce lub wybrać inne dostępne. W ramach jednej transakcji można też będzie zakupić dwa dodatkowe karnety również dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej, by wraz ze znajomymi zająć miejsca obok siebie. Jednocześnie przypominamy, że posiadacze kart kibica mogą doładować karnet internetowo bez konieczności zgłoszenia się do punktów stacjonarnych po odbiór nowej karty, wybierając opcję „Doładowanie karty kibica”.

W rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy Raków rozegra 8 meczów w roli gospodarza. Pierwszy z nich odbędzie się w pierwszy weekend lutego z Piastem Gliwice, a w kolejnych miesiącach czekają nas wielkie emocje m.in. w meczach z Lechem Poznań, Widzewem Łódź, Górnikiem Zabrze czy Cracovią. Rozgrywki potrwają do maja 2023 roku.

Terminarz meczów domowych:

4-5.02 vs. Piast Gliwice

18-19.02 vs. Górnik Zabrze

11-12.03 vs. Śląsk Wrocław

18-19.03 vs. Cracovia

15-16.04 vs. Widzew Łódź

29-30.04 vs. Lechia Gdańsk

13-14.05 vs. Lech Poznań

27.05 vs. Zagłębie Lubin

Punkty sprzedaży karnetów:

– ONLINE – BILETY.RAKOW.COM

– Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-22:00)

– Raków FanStore na stadionie (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-20:00)

– Sklep Kibica Medalik

Ważne! Karnety na sektory B3-B7 dystrybuuje Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków w Sklepie Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20. Szczegóły sprzedaży dostępne będą na profilu Stowarzyszenia na portalu Facebook.

Każdego karnetowicza, który nie będzie mógł pojawić się na danym meczu, klub prosi o każdorazowe zwolnienie swojego miejsca i udostępnienie go do wolnej sprzedaży. Będzie można to zrobić logując się na konto w systemie biletowym lub bezpośrednio w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore. Przed każdym spotkaniem klub przypomni posiadaczom karnetów o zwalnianiu miejsc. Pamiętajcie, żadne miejsce nie może się zmarnować! Potrzebujemy Was na naszym stadionie jak najwięcej.

Przypomnijmy, że piłkarze Rakowa Częstochowa po 17 kolejkach zajmują 1. miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Częstochowianie mają 9 punktów przewagi nad wiceliderem Legią Warszawa.

Pierwszy mecz w 2023 roku Raków rozegra 28 stycznia na wyjeździe z Wartą Poznań. 2 stycznia czerwono-niebiescy wylecą na 3-tygodniowe zgrupowanie do Turcji.

MR-K, materiały prasowe Raków Częstochowa, fot: AK

Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski! 2
Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski! 3
Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski! 4
Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski! 5
Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski! 6
Kup karnet na rundę wiosenną w wykonaniu piłkarzy Rakowa i nie przegap walki o mistrzostwo Polski! 7