fbpx
Strona głównaSport25 medali zawodniczek i zawodników KS Wojownik na turnieju Taekwon-do w Rybniku

25 medali zawodniczek i zawodników KS Wojownik na turnieju Taekwon-do w Rybniku

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodniczki i zawodnicy KS Wojownik Kłobuck podcza międzywojewódzkiego turnieju taekwon-do w Rybniku. 35 reprezentacja klubu zdobyła 25 medali.

– Na turniej zjechało się ponad 200 zawodników z 10 klubów ze Śląska oraz Małopolski, którzy rywalizowali w układach, technikach specjalnych oraz walce sportowej – relacjonuje KS Wojownik. – KS Wojownik reprezentowała 35 osobowa ekipa (32 zawodników, 2 sędziów oraz trener). Zawody, za którymi tak już zdążyliśmy się wytęsknić, uważamy za bardzo udane.

Wracamy z Rybnika z 25 medalami (1 złoty, 6 srebrnych, 18 brązowych). Sam wynik medalowy nie oddaje również progresu jaki wykonali nasi zawodnicy w ostatnim trudnym czasie. Ogrom świetnych pojedynków, charakter, walka do samego końca. Tego nie brakowało na matach w Rybniku. Mamy świetny punkt wyjściowy do kolejnych turniejów zaplanowanych jeszcze na jesień. Nanosimy poprawki, poprawiamy błędy, dalej wytrwale się doskonalimy, aby następny start był jeszcze lepszy. Bardzo, ale to bardzo chciałem podziękować wszystkim zawodnikom za start, za przygotowania, serce oddane na macie i za wytrwałość, bo w domu wylądowaliśmy w okolicach 2 w nocy.

KS Wojownik w Rybniku reprezentowali: Jakub Zomerfeld (złoto w walkach), Sebastian Grzeliński (srebro w walkach), Bartosz Werner (srebro w układach), Natalia Kulej (srebro w układach), Wanessa Skupień (srebro w walkach), Nadia Skupień (srebro w technikach specjalnych, brąz w walkach), Stefania Machezyńska (srebro w walkach), Piotr Włodarek (brąz w walkach), Jakub Juszczyk (brąz walki i brąz techniki specjalne), Kamila Świącik (brąz w układach), Alicja Herudzińska (brąz w walkach), Wiktoria Sawicka (brąz w układach i brąz w walkach), Roksana Łuczak (brąz w walkach), Ksawery Pijet (brąz w walkach), Alex Tukaj (brąz w walkach), Alicja Melka (brąz w walkach), Jakub Gładysz (brąz walki, brąz układy, brąz techniki), Oliwia Staszczyk (brąz w walkach), Alicja Różalska (brąz w walkach), Oliwa Świącik (brąz w walkach), Zoja Malina, Wiktor Zander, Witek Piątek, Jakub Szleper, Magda Kulej, Dominika Lubosz, Andżelika Adamik, Przemek Kurzacz, Emilia Kielan, Jakub Błaszczak, Antoni Woszczyński, Dawid Walicki. Sędziowie Maciej Frydrych, Zuzanna Tomczyk.

Foto: Materiały prasowe KS Wojownik

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -