Kryminalni z Częstochowy zatrzymali mężczyznę ukrywającego się 9 lat

0
451

Przez 9 lat mieszkaniec Częstochowy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak częstochowscy kryminalni nie odpuścili i w konsekwencji zatrzymali podejrzanego.

Od 2011 roku 60-letni mieszkaniec Częstochowy był poszukiwany listem gończym za popełnione przestępstwo kradzieży sprzętu AGD. Do tego roku skutecznie udawało mu się unikać wymiaru sprawiedliwości.

Mężczyzna całkowicie odmienił tryb życia. Unikał kłopotliwych sytuacji, nie popełniał żadnych przestępstw i wykroczeń. Dodatkowo co jakiś czas zmieniał swoje miejsce zamieszkania, by utrudnić jego znalezienie.

To jednak nie przeszkodziło policjantom z Częstochowy w ustaleniu miejsca jego przebywania. Dzięki zdobytym informacjom udało się zatrzymać 60-latka. Zatrzymany trafił już do aresztu.

To kolejny przykład jak skuteczne są służby poszukiwawcze. Tego typu sprawy są trudne, wymagające pełnego zaangażowania policjantów. Kryminalni z Częstochowy nie odpuszczają i nieustannie namierzają poszukiwanych, którzy unikają kary, jak widać z sukcesem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here