fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościLubliniecKról Walca Andre Rieu ponownie na ekranie lublinieckiego kina!

Król Walca Andre Rieu ponownie na ekranie lublinieckiego kina!

 

31 stycznia 2019 roku o godz. 18:00 będziemy mieli kolejną szansę podziwiać wirtuoza skrzypiec, który zaprezentuje wspaniały koncert, nagrany na żywo w w kultowym Town Hall.

„Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem  z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!” – mówi André.

Król Walca Andre Rieu ponownie na ekranie lublinieckiego kina! 1

 

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

Bilety w cenie 25 zł normalny i 20 zł ulgowy do nabycia:

– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/

– w kasie MDK.

(red.)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -