fbpx
Strona głównaEdukacjaKrakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czeka na studentów!

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czeka na studentów!

Trwa rekrutacja na studia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W ofercie znajdują się studia stacjonarne i niestacjonarne I oraz II stopnia, a także studia podyplomowe.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną, a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała ona jako pierwsza tego typu  w południowo – wschodniej Polsce. Nowoczesna, kształcąca na wysokim poziomie niepubliczna uczelnia zawodowa dąży do osiągnięcia coraz lepszej jakości kształcenia, dostosowując swoją ofertę edukacyjną do potrzeb rynku pracy.

Studenci korzystają z nowoczesnych pracowni, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, pod okiem wysokiej klasy ekspertów, dzięki czemu zyskują solidne umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu w przyszłości. KWSPZ gwarantuje praktyki zawodowe w renomowanych placówkach, co podnosi kwalifikacje i zwiększa szansę znalezienie pracy w zawodzie.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czeka na studentów! 1
Fot. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Stała współpraca krakowskiej uczelni z krajowymi i zagranicznymi producentami żywności ekologicznej, suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń diagnostycznych i rehabilitacyjnych, przyczynia się do bieżącego profilowania dydaktyki na wszystkich kierunkach studiów.

To uczelnia doceniona licznymi nagrodami

– Jesteśmy postępową Uczelnią, która na bieżąco śledzi i wdraża najnowsze innowacje, trendy i technologie, związane ze zdrowiem człowieka – podkreśla Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czeka na studentów! 2
Fot. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Warto dodać, że aktywność w środowisku akademickim i społeczno-gospodarczym placówki jest wysoko oceniania przez niezależne zespoły konkursowe. W ostatnich latach ta szkoła wyższa zdobyła liczne nagrody i certyfikaty, takie jak choćby „Wiarygodna Szkoła”, „Dobra Uczelnia – Dobra Praca”, „Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”, „Uczelnia Liderów”. Otrzymała również wyróżnienie „Piórem Biznesu Małopolski” za promowanie zdrowego stylu życia.

Zainteresowanie ofertą uczelni potęguje zaś świetna lokalizacja w centrum Krakowa. Rekrutacja na studia trwa  tu do 25 września 2021 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kwspz.pl.

OFERTA KSZTAŁCENIA KWSPZ

Studia w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym:

Dietetyka – studia licencjackie (I stopnia)

Dietetyka i ekologiczna żywność – studia magisterskie (studia II stopnia); specjalności: dietetyka kliniczna oraz ekologiczna żywność i dietetyka

Kosmetologia – studia licencjackie (I stopnia)

Kosmetologia – studia magisterskie (II stopnia), specjalności:kosmetologia w medycynie estetycznej (nowość!), marketing i zarządzanie w kosmetologii, podologia

Fizjoterapia – studia magisterskie 5-letnie 

Studia podyplomowe:

 • Administracja medyczna
 • Kosmetologia medyczna
 • Dietetyka
 • Psychodietetyka
 • Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla lekarzy
 • Kosmetologia, stylizacja, wizaż
 • Podologia
 • Rehabilitacja COVID-19
 • Reedukacja posturalna i korekcja wad postawy
 • Trychologia lecznicza
 • Trening medyczny i strategie żywieniowe

mat. KWSPZ

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here