fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaBezpieczeństwoKonkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży

Konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży

16 stycznia rusza nowa edycja konkursu na najlepiej zorganizowany wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania.

16 stycznia rozpoczyna się kolejna edycja konkursu pod nazwą ,,Ferie: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie”. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania. Adresatami rozgrywki o najlepiej zaplanowany zimowy odpoczynek dla dzieci i młodzieży, są podmioty zajmujące się organizowaniem wypoczynku w miejscu zamieszkania.

Inicjatorami konkursu są: Wojewoda Śląski wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, Śląskim Kuratorem Oświaty i Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym. Konkurs potrwa w okresie od 16 do 29 stycznia, a ostateczny termin nadsyłania prac upływa 3 lutego 2023 roku (decyduje data wpływu do WSSE w Katowicach). 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach kolaż ze zdjęć ze zrealizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Praca musi zawierać treści związane z realizowaną formą wypoczynku z uwzględnieniem realizacji haseł: ”bezpiecznie, zdrowo, zabawnie”. 

Zwycięzca zostanie ogłoszony do dnia 10 lutego 2023 roku na stronie internetowej organizatorów. Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody rzeczowe. Załączniki z kartą zgłoszeniową znajdują się tutaj.

LN/KMP Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -