Komendant WKU w Częstochowie awansowany. Przedstawiciele miasta podziękowali mu za współpracę

0
279

W WKU odbyła się uroczystość, w której trakcie przedstawiciele miasta Częstochowy podziękowali komendantowi WKU ppłk Adrianowi Klimkowi za współpracę. Jednocześnie gratulowali mu awansu i życzyli dalszych zawodowych sukcesów.

Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Częstochowie ppłk Adrian Klimek otrzymał awans na zastępcę szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach. Z tej okazji we wtorek odbyła się uroczystość, w której trakcie wiceprezydent Częstochowy Ryszard Stefaniak oraz naczelnik Oddziału Ochrony Porządku Publicznego Straży Miejskiej Artur Wojciechowski podziękowali komendantowi ppłk Klimkowi za dotychczasową współpracę.

Poza gratulacjami i życzeniami ppłk Klimek otrzymał od wiceprezydenta m.in. okolicznościową szablę, a od naczelnika Artura Wojciechowskiego, który jest też prezesem i założycielem częstochowskiego Koła Związku Oficerów Rezerwy RP, specjalną tablicę (wręczył ją również w imieniu Prezesa Zarządu Głównego ZOR RP płk. rez Alfreda Kabaty).

Komendant WKU w Częstochowie awansowany. Przedstawiciele miasta podziękowali mu za współpracę 1
Fot. Artur Kucharski/Straż Miejska w Częstochowie

Ppłk Adrian Klimek również się odwdzięczył, odznaczając wiceprezydenta miasta medalem i uroczystą tablicą WKU Częstochowa.

W spotkaniu wziął również udział m.in. ppłk Marian Biecek, Prezes Zarządu Rejonowego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here