fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaKomediowy "Wąsik" w Częstochowie. Na scenie m.in. Rafał Cieszyński i Michał Koterski

Komediowy „Wąsik” w Częstochowie. Na scenie m.in. Rafał Cieszyński i Michał Koterski

W sobotę, 2 października na scenie Filharmonii Częstochowskiej królował będzie „Wąsik” w reżyserii Jana Jankowskiego.

Na ten spektakl częstochowscy widzowie czekali od dawna, pierwotnie „Wąsik” miał być prezentowany jeszcze przed pandemią koronawirusa. W związku z obostrzeniami termin ten był jednak przesuwany. Wreszcie pora na dobrą zabawę! W sobotę, 2 października komedia, której autorami są Sacha Judaszko i Fabrice Donnio, zagości na scenie Filharmonii Częstochowskiej. Zaprosi na nią Impresariat Novakka.

Komediowy "Wąsik" w Częstochowie. Na scenie m.in. Rafał Cieszyński i Michał Koterski 1
Spektakl „Wąsik” (mat. prasowe)

-Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i marudny bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Na dodatek zawodzi maszynka do golenia pozostawiając na twarzy bohatera… WĄSIK! Owy WĄSIK,  nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje! Dobrego zakończenia można się oczywiście spodziewać! Ale o co chodzi z tym WĄSIKiem dowiecie się oglądając nasz przezabawny spektakl! – zapowiadają organizatorzy.

„Wąsik” wyreżyserował Jan Jankowski

Reżyserem spektaklu jest znany aktor Jan Jankowski, popularność przyniosła mu przed laty rola Pawła Hanisza w serialu „W labiryncie”. Potem oglądaliśmy go m.in. w „Mistrzu i Małgorzacie”, „Radiu Romans”, „Tajemnicy Sagali”, „Złotopolskich”, „Świecie według Kiepskich” czy „Czasie honoru”.

Komediowy "Wąsik" w Częstochowie. Na scenie m.in. Rafał Cieszyński i Michał Koterski 2
Spektakl „Wąsik” (mat. prasowe)

Reżyser występuje również w „Wąsiku” (zamiennie z Jarosławem Boberkiem). Obok niego obsadę komedii tworzą Milena Staszuk (zamiennie Marta Wierzbicka), Mirosław Baka (zamiennie Radosław Pazura), Rafał Cieszyński oraz Michał Koterski.

Październikowy spektakl będzie grany dwukrotnie – o godz. 16 i 19.45. Bilety kosztują od 60 do 130 zł. Można je nabyć w kasie Filharmonii Częstochowskiej (tel.795 451 438) oraz siedzibie Impresariatu Novakka przy Al. NMP 37 paw. 10 (tel. 602319712, 602661027). Sprzedaż prowadzona jest również on-line –  novakka.kupbilecik.pl.

Zuzanna Suliga

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -