fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaPolecaneKolejni dilerzy narkotyków w rękach policji

Kolejni dilerzy narkotyków w rękach policji

W Częstochowie zatrzymani zostali kolejni dilerzy narkotyków. Są to młodzi mężczyźni w wieku od 21 do 26 lat.

Dwie osoby wpadły w ręce policji pod koniec ubiegłego tygodnia, trzecia – wczoraj. Policjanci z Częstochowy zabezpieczyli łącznie prawie 400 porcji środków odurzających.

– W ubiegłym tygodniu kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie uzyskali informację o znacznej ilości konopi uprawianych w jednym z mieszkań na Rakowie – przekazała podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka częstochowskiej policji. – Policjanci udali się na miejsce i potwierdzili swoje ustalenia. Już po otwarciu drzwi do mieszkania poczuli charakterystyczny zapach. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli prawie 150 marihuany i 6 działek amfetaminy. Właścicielem zabronionych substancji okazał się 26-letni mężczyzna. Usłyszał już prokuratorski zarzut. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat więzienia – dodaje rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Jeszcze tego samego dnia, podczas patrolu, mundurowi z „dwójki” zauważyli samochód zaparkowany w ustronnym miejscu. Podczas kontroli siedzący na miejscu kierowcy 25-latek nerwowo się zachowywał. Jak się wkrótce okazało, miał powody. Przy mężczyźnie znaleziono ponad 160 porcji metamfetaminy i kilka tabletek ecstasy. Mieszkaniec Częstochowy usłyszał już zarzut. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie

– W ubiegłą niedzielę natomiast kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 21-latka, który posiadał prawie 65 porcji marihuany i ponad 12 gramów grzybów halucynogennych – informuje podkomisarz Chyra-Giereś. – Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -