fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeKolejne nielegalne automaty do gry ujawnione przez częstochowską policję

Kolejne nielegalne automaty do gry ujawnione przez częstochowską policję

Tym razem znajdowały się one w lokalu w centrum miasta. Było ich sześć, a sprawę przekazano do Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Częstochowy zabezpieczyli sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych. Urządzenia znaleziono w jednym z lokali w centrum Częstochowy. Jego właścicielowi grożą teraz 3 lata pozbawienia wolności.

Jak przekazała Komenda Miejska Policji w Częstochowie, nieumundurowani funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą po raz kolejny weszli do dwóch salonów gier w centrum Częstochowy ujawniając nielegalne automaty do gier. Na miejscu zabezpieczyli w sumie 6 nielegalnych automatów, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych.

Za posiadanie nielegalnego sprzętu, umożliwiającego prowadzenie przestępczego procederu w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych, właścicielom grożą surowe kary pieniężne w wysokości nawet 100 tysięcy złotych od jednego automatu.

Materiały zebrane przez częstochowską policję zostały przekazane do śląskiej KAS, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -