Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać

0
350

Powstało kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Uruchomione je w gminie Żarki. To dobra wiadomość dla tych, którzy nadchodzące lato zamierzają spędzić w kraju.

Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 1 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 2 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 3 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 4 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 5 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 6 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 7 Kolejne gospodarstwo agroturystyczne na Jurze. Będzie gdzie wypoczywać 8


„Stajnia Jaroszówka”, bo tak nazywa się gospodarstwo, to oferta dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Na miejscu czeka wiele atrakcji: jazda konna, relaks w saunie w ogrodzie i jak na gospodarstwo agroturystyczne przystało, możliwość poznania pracy na wsi. Kto chce, może pomóc w stajni, czy uczestniczyć we wspólnym gotowaniu na świeżym powietrzu.


„Stajnia Jaroszówka” działa od lat i znajduje się w pięknej części Jury – informuje Rafał Szczeblewski, właściciel Gospodarstwa Agroturystycznego „Stajna Jaroszówka”.- W tym roku rozszerzamy działalności o miejsca noclegowe. Jest ich dziesięć w trzech pokojach.


Dla gości zaadaptowano oddzieloną od pokojów gospodarzy część domu. Przygotowano tam jeden pokój dla dwóch osób, jeden dla trzech osób i jeden pokój dla pięciu osób. Na miejscu jest w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią oraz łazienka.
Chociaż turyści, wypoczywając na wsi, szukają zwykle ucieczki od cywilizacji, z pewnych rzeczy jednak nie chcą rezygnować. Z tego względu budynek ma dostęp do internetu.


Na podwórku znajdują się: plac zabaw dla dzieci, miejsce grillowe, palenisko do przygotowania ogniska i gotowania na świeżym powietrzu, ogródek warzywny, parking. Podwórko jest bezpieczne i ogrodzone. Niezaprzeczalnym atutem gospodarstwa są zwierzęta: konie, kozy, koty i psy. To z pewnością będzie dużą atrakcją dla najmłodszych gości.


Oferujemy pobyty dla osób dorosłych, dzieci, rodzin, ale i pobyty weekendowe dla dzieci bez rodziców, jeśli tylko ci ostatni chcą mieć wolne od swoich pociech – zapewniają w „Stajni Jaroszówka”.

Na miejscu zatroszczono się o dodatkowe atrakcje. Odbywać się tam ma nauka jazdy konnej, rehabilitacja ruchowa i relaksacyjna na koniu, a także zajęcia z hipoterapii. Gospodarze chętnie podejmą się także organizacji tematycznych weekendów.

Weekendy mogą być sportowe, dietetyczne, tradycyjne czy fit – zaprasza właściciel. – Ze względu na bliskość szlaku konnego i przygotowanie możemy przyjmować rajdy konne. Chętnie ugościmy uczestników wypraw pieszych i rowerowych.


Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/Gospodarstwo-Agroturystyczne-Stajnia-Jarosz%C3%B3wka-101820238056341/

(Fot. „Stajnia Jaroszówka” )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here