Kolejna porażka koszykarzy AZS Częstochowa w 2 lidze

Koszykarze AZS Częstochowa przegrali u siebie z MCKS Czeladź 73:89 i doznali 12 porażki w sezonie.

Kibice AZS przed meczem z MCKS liczyli na wygraną. Tym bardziej, że rywale przed przyjazdem do Częstochowy mieli na koncie tylko 3 wygrane i aż 10 porażek. Przeciwnicy teoretycznie byli w zasięgu…

Podczas meczu to goście byli lepsi i wywieźli z Częstochowy ważne zwycięstwo. MCKS pierwszą kwartę wygrał 24:19. Goście schodzili na przerwę prowadząc 7 punktami 45:38. Częstochowianie „przespali: trzecią część spotkania. Zdobyli tylko 13 punktów, a stracili 26 i przed czwartą kwartą mieli do odrobienia aż 20 punktów. AZS wygrał czwartą kwartę, ale tylko 22:18. I to goście po meczu cieszyli się ze zwycięstwa.

W drużynie AZS najwięcej punktów rzucił Kamil Nawrot.

AZS po 14 rozegranych meczach ma na koncie 16 punktów i zajmuje 15. pozycję w 3 grupie 2 ligi.

AZS Częstochowa – MCKS Czeladź 73:89 (19:24, 19:21, 13:26, 22:18)

AZS: K. Nawrot 17, D. Szulc 14, D. Józefowski 13, F. Karczemny 8, W. Nogalski 6, K. Hajduś 5, P. Łaszewski 4, K. Ligęza 3, M. Kwasek 2, T. Serwiak 1, F. Sośniak 0.

Więcej zdjęć z meczu na fb „Gazety Regionalnej”.