Kobiety mają głos

0
151

W najbliższą sobotę, 21 września w Auli Uniwersytetu im. Jana Długosza odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej. Po raz kolejny dojdzie do spotkania nietuzinkowych, aktywnych pań, które dyskutować będą o różnych aspektach kobiecości i wyzwaniach, jakie stawia przed kobietami współczesność.
Od dziesięciu lat Forum gromadzi panie nie tylko z Częstochowy, ale także ościennych powiatów: lublinieckiego, myszkowskiego i kłobuckiego. Rok rocznie w spotkaniu uczestniczy nawet 400 osób, oczywiście głównie kobiet, które dzielą się swoimi podglądami, doświadczeniami i dyskutują nad tym, jak poprawić sytuacje współczesnych Polek.

Kobiety mają głos 1


W tym roku w ramach Forum odbędą się dwa panele dyskusyjne („Kreatywność kobiet” i „Dyplomacja kobiet”) oraz warsztaty interdyscyplinarne. Spotkanie uatrakcyjni występ zespołu Cantares oraz spotkanie z Arturem Barcisiem. Dodatkowo na uczestniczki czekać będą bezpłatne konsultacje psychologa, neurologa, dermatologa, a także stoiska kosmetyczne, pokazy fryzjerskie i makijażu, stoiska z rękodziełem, bezpłatne konsultacje ze specjalistami w zakresie poradnictwa zawodowego, pokazy sztuki haftu artystycznego i warsztaty malowania na szkle oraz techniki decoupage.
Jak zapowiadają organizatorzy, na Forum swoją ofertę edukacyjną przedstawią Uniwersytet im. Jana Długosza i Politechnika Częstochowska. Ta ostatni uczelnia zaprezentuje swoją akcję pod hasłem: „Dziewczyny na politechniki”.
X Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej rozpocznie się o godz. 10.30. Więcej szczegółów na temat imprezy można znaleźć na stronie: www.kobiety.czest.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here