fbpx
Strona główna Bezpieczeństwo Kobieto, naucz się bronić!

Kobieto, naucz się bronić!

Komenda Miejska Policji w Kłobucku wspólnie z Klubem Sportowym Wojownik, Szkołą Podstawową nr 3 w Kłobucku oraz IPA Kłobuck (lokalnym oddziałem międzynarodowego stowarzyszenia policji ITA – International Police Association) organizuje pierwszą edycję kursu samoobrony dla kobiet. W ramach programu pod hasłem „Bezpieczna Kłobucczanka 1.0” panie będą się mogły dowiedzieć, a także nauczyć, jak bronić się przed napastnikiem i uniknąć niebezpiecznych sytuacji.
Jak zapowiadają organizatorzy, w trakcie kursu prowadzący będą przekazywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, bezpieczeństwa, umiejętności rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych i zachowania się w takich sytuacjach oraz stosowania podstawowych technik samoobrony. Zajęcia odbywać się będą przez cały miesiąc, w każdy poniedziałek października, w godzinach popołudniowych.

Kobieto, naucz się bronić! 1


Zajęcia praktyczne realizowane w ramach kursu poprowadzi główny trener KS Wojownik Kłobuck – Artur Osuchowski.
Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przedstawi dzielnicowy mł.asp. Bartłomiej Macherzyński, który od 5 lat jest kwalifikowanym ratownikiem w policji. O samoobronie w kontekście prawnym opowie natomiast profilaktyk społeczny kłobuckiej komendy sierż. Marlena Wiśniewska.
Zapisy na kurs już się rozpoczęły. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego podjęcia decyzji o uczestnictwie w kursie. Każda z pań, która zgłosi się do 22 września otrzyma pamiątkową koszulkę. Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu: 798 032 385.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here