fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeKlub założony przez mistrza MMA

Klub założony przez mistrza MMA

 

Adrenalina Fight Częstochowa oficjalnie powstała w 2005 jako stowarzyszenie ludzi zainteresowanych sportami walki. Założyciel Krzysztof Kułak już jako student Politechniki Częstochowskiej prowadził sekcje AZS-u Judo/Jiu-Jitsu w latach 2000-2005. I AFC powstało na podwalinach trenujących studentów. Treningi MMA (Mixed Martial Arts – mieszane sztuki walki) w klubie są dla młodzieży i dorosłych. Nauczyć można się tu również brazylijskiego Jiu-Jitsu (walka na chwyty w kimonie). Prowadzone są także zajęcia Judo dla dzieci. Poza tym są także treningi indywidualne.

Klub założony przez mistrza MMA 1

 

Od zawsze posiadaliśmy dwie grupy treningowe: zawodnicza i amatorska. Wychowankowie klubu Adrenalina Fight startowali w zawodach rangi ogólnopolskiej i światowej w MMA, BJJ (Brazylijskie Jiu-Jitsu) czy w Grapplingu (walka w parterze na chwyty bez kimon). Kadra instruktorska to wychowankowie klubu z wieloletnim stażem w AFC, po studiach na uczelniach wyższych takich jak np. AWF Katowice. Sam Kułak jest mgr wychowania fizycznego.

Zawodnicy z klubu Adrenalina Fight startowali zawodniczo w takich galach MMA jak KSW, Fen, Celtic Gladiator czy PLMMA. Od lat uczą, wychowują i bawią. Klub wychował również wielu mundurowych. Nabory prowadzone są trzy razy w roku. Obecnie trwa nabór w lutym 2019r. do wszystkich grup. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 lutego o godz. 17:45 w siedzibie klubu przy ul. Św. Jana 24. Wejście do „Euro warsztatu”. Więcej informacji o klubie, jego działaniach i sukcesach na facebookowym funpageu pod nazwą Adrenalina Fight Częstochowa .

 

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -