fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoKłobuck. Policja ma nowe motocykle.

Kłobuck. Policja ma nowe motocykle.

Na drogi powiatu kłobuckiego wyruszyły nowe oznakowane motocykle Yamaha.

Motocykle zostały zakupione ze środków przekazanych przez Komendę Główną Policji w ramach Programu modernizacji służb mundurowych, a także przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Uroczystego przekazania dokonał Komendant kłobuckiej Policji oraz Starosta Kłobucki.

12 sierpnia odbyło się uroczyste przekazanie policjantom kłobuckiej drogówki nowych motocykli Yamaha. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Tomasz Górka oraz Starosta Kłobucki Henryk Kiepura.

Kłobuck. Policja ma nowe motocykle. 1
fot. KPP Kłobuck

Pojazdy zostały zakupione ze środków przekazanych przez Komendę Główną Policji w ramach Programu modernizacji służb mundurowych, a także przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Tomasz Górka złożył podziękowanie Staroście Kłobuckiemu za zrozumienie policyjnych potrzeb związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz za wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu. Szef kłobuckich mundurowych podkreślił, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Przekazane motocykle to już kolejne w tym roku uzupełnienie floty kłobuckiej Policji.

Kłobuck. Policja ma nowe motocykle. 2
fot. KPP Kłobuck

Nowe motocykle mają bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz komfort policjantom, którzy będą na nich pełnić służbę. Jednoślady o pojemności 689 cm³ wyposażone są w silnik typu: 2-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony cieczą, DOHC, 4-zaworowy. Każdy z motocykli Yamaha MT-07 Tracer wart jest prawie 45 tys. zł brutto. Dla przyszłych użytkowników nowo zakupionych pojazdów zaplanowano specjalistyczne szkolenia.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -