fbpx

Kłobuck całym sercem z Ukrainą. Wyjątkowy koncert już 25 marca o godz. 18:00

W najbliższy piątek 25 marca, Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, zaprasza na Koncert Charytatywny „KŁOBUCK CAŁYM SERCEM Z UKRAINĄ”. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku.

W koncercie wystąpią: Amelia Cierpiał, Łukasz Drzazga, Anna Galiczak, Rob Gitarnik, Andrzej Jelonek, Jakub Konieczko, Błażej Kozacki, Iga Kozacka, Krisu, Damian Kulej, Robert Ledwoń, Katarzyna Pawełczak, Kacper Polis, Bartosz Sikora, Adam Stasiński, Krzysztof Szymczyński, Izabela Wypych, Jagoda Wypych, Krzysztof Wypych, Sebastian Wypych, Kevin Wysocki, Jerzy Zakrzewski, Kapela „U Andrzeja”, Zespół „The Love”
Całkowity dochód z imprezy, zostanie przeznaczony na pomoc naszym sąsiadom z Ukrainy. W MOK w Kłobucku już można kupować bilety cegiełki – od 20 zł. Mile widziane są dodatkowe wpłaty, które można przesyłać na numer konta 39 8248 0002 1000 0000 0361 0001 z dopiskiem: nr konta do wpłat na rzecz pomocy dla Ukrainy „Kłobuck całym sercem za Ukrainą”. Pomagajmy. To takie ważne.