Zawodnicy KK Randori z Radomska kolejny raz nie zawiedli i z zawodów wrócili z trzema medalami

0
190

W miniony weekend zawodnicy KK Randori z Radomska po raz kolejny z zawodów wrócili z medalami. Tym razem przywieźli dwa złote medale i jeden srebrny.

Zawodnicy KK Randori z Radomska kolejny raz nie zawiedli i z zawodów wrócili z trzema medalami 1
Fot: KK Randori

W minioną sobotę reprezentanci Klubu Karate Randori podzielili się na dwie grupy i wzięli udział w dwóch turniejach. Jak się okazało było to dobre posunięcie.

W turnieju w Kole Kyokushin/Shinkyokushin POLISH FIGHTER CUP startowały Urszula Gwóźdź i Katarzyna Zamożna. W konkurencji kumite złoto zdobyła Urszula Gwóźdź.

Natomiast na V International Young Oyama’s Cup w Bydgoszczy walczyli w konkurencji kumie Agata Sobieraj, Zuzanna Pluta i Karol Gołczyk. Z zawodów medale przywieźli:

  • Zuzanna Pluta złoto;
  • Karol Gołczyk – srebro.
Zawodnicy KK Randori z Radomska kolejny raz nie zawiedli i z zawodów wrócili z trzema medalami 2
Fot: KK Randori

Walki w obydwóch turniejach toczyły się na najwyższym poziomie, dlatego zawodnicy KK Randori musieli wykazać się dużą kondycją i techniką.

– „Wszystkim zawodnikom oraz medalistom serdecznie gratuluję. Tym razem Ula, Zuzia i Karol wywalczyli miejsca na podium. Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich naszych zawodników. Wiem, że dali z siebie maksimum, aby dobrze zaprezentować się na obydwu turniejach. Sezon jesienno–zimowy praktycznie dobiegł końca i teraz już będziemy skupiać się na treningach pod kątem przyszłorocznych turniei. Grudzień i okres świąteczny poświecimy na dalszy rozwój umiejętności naszych karateków. Liczymy również na innych, którzy mam nadzieję, dołączą do stałych turniejowiczów” – mówi Sensei Michał Błach.

[post_gallery]

Fot: KK Randori

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here