fbpx

Tarnowskie Góry zapraszają na pierwsze w historii „Kino Samochodowe”

Od wtorku 15 września br. w Tarnowskich Górach o godzinie 20:00 rusza pierwsze w historii tego miasta „Kino Samochodowe”. Organizatorzy zapraszają wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków.

Organizatorzy: Robert MrozekTarnogórskie Kino Plenerowe i Tarnowskie Góry Urząd Miasta zaplanowali we wrześniu Filmowe Wtorki i Filmowe Soboty zawsze o godzinie 20:00 (czterokrotne spotkanie).

Za ekran wszystkich seansów posłuży ściana Hali Sportowej (teren pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków).

W każdy Filmowy Wtorek i Filmową Sobotę będzie wyświetlany jeden film. O repertuarze decydują widzowie w formie głosowania internetowego, publiczność wybierze jedną z trzech propozycji. Głosowanie, jak i dokładny plan wjazdu na plac seansu pojawi się w weekend na stronie wydarzenia w zakładce Dyskusja.

Dla zmotoryzowanych kinomaniaków jest przewidziane 180 miejsc parkingowych ze strefą gastronomiczną. Wjazd na bezpłatne seanse od godziny 19:00.

Ważne! Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe. Wystarczy ustawić radio na falach FM 104,8MHz stereo z RDS – OHO FM.

Seanse uzależnione są od warunków pogodowych.