fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeKino na leżakach w dzielnicy Stradom

Kino na leżakach w dzielnicy Stradom

Kino na leżakach rozpocznie się o 20.30 w czwartek, 25 sierpnia przy Szkole Podstawowej nr 16. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „W deszczowy dzień w Nowym Yorku”.

Kolejne Kino na leżakach poprzedzi piknik rodzinny, który rozpocznie się o godz. 18.00. W programie znajdą się m.in. animacje dla dzieci, porady zdrowotne czy nauka pierwszej pomocy. Jego zwieńczeniem będzie seans filmowy – początek o godz. 20.30.

,,W deszczowy dzień w Nowym Yorku” to komedia z 2019 roku w reż. Woodego Allena, która opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning). Młodzi postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku, jednak niespodziewanie ich ścieżki się rozchodzą i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.

Będzie to już czwarte „Kino na leżakach” w tym roku w Częstochowie. Impreza jest możliwa dzięki głosom oddanym na ten projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego przez mieszkanki i mieszkańców dzielnicy Stardom. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Matyjaszczyk. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kino na leżakach
źródło: UM Częstochowy

LN/UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV