Kino „Karolinka” w święta i styczniu

0
215

Kino „Karolinka” będzie czynne w drugi dzień świąt – 26 grudnia. Wychodząc na świąteczny spacer – warto więc pójść na film Tym bardziej, że na ekranie pojawi się premierowo polska komedia „Futro z misia”. Wiele ciekawych propozycji kino szykuje także na styczeń.
Dość wyjątkowo – bo w styczniu – przypadają w województwie śląskim ferie. Stąd więcej bajkowych poranków, więcej bajkowych propozycji! Premierowo kino pokaże „Urwisa” – historię psiaka z tzw. wyższych sfer, który nagle musi odnaleźć się w życiu typowego Burka.
W świat przygód dzieciaki zabierze misek polarny, który będzie poszukiwał złodzieja chińskiego skarbu („Misiek i chiński skarb”). W styczniu widzowie poznają także Ufika. To niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Przez przypadek pojawia się na ziemi i chce znaleźć drogę do domu – pomoże mu w tym mały chłopiec Willy („Mój przyjaciel Ufik”).

  • W repertuarze pojawią się również filmy, o które pytali widzowie kina „Karolinka”. To m.in. „Ukryta gra”, „Proceder” czy „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” – informuje Paulina Pielarz z lublinieckiego MDK-u. – Oczywiście w styczniowym repertuarze nie może zabraknąć kolejnej części polskiego filmu sensacyjnego, który śmiało można określić mianem „klasyka”. To „Psy 3. W imię zasad”. Ogólnopolska premiera tego filmu odbędzie się 17 stycznia i od tego dnia będzie można go oglądać w Kinie „Karolinka”.
    Pełny repertuar dostępny jest ma stronie www.mdk.lubliniec.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here