fbpx
Strona głównaWiadomościLubliniecKijem od szczotki pobił dziecko

Kijem od szczotki pobił dziecko

Za usiłowanie zabójstwa dziecka odpowie 19-letni mieszkaniec Lublińca, którym kijem od szczotki uderzył w głowę dwuletnią dziewczynkę. Dziecko ze złamaną kością czaszki przebywa w szpitalu.

Kijem od szczotki pobił dziecko 1


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali nietrzeźwego 19-letniego mężczyznę, który wszczął awanturę w mieszkaniu swojej siostry. Mężczyzna najpierw groził śmiercią siostrze, a następnie złapał za szczotkę do zamiatania podłogi i kijem kilka razy uderzył w głowę swoją dwuletnią siostrzenicę.
Rany jakie odniosło dziecko były na tyle poważne, że zagrażały życiu dziewczynki. Dwulatka została odwieziona do szpitala.
Po zebraniu materiału dowodowego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty usiłowania zabójstwa dziecka oraz kierowania gróźb pozbawienia życia w stosunku do siostry. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za te czyny dziewiętnastolatkowi grozi nawet kara dożywotniego więzienia.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -

1 KOMENTARZ

Comments are closed.