fbpx

Kamil Bednarek odwiedzi Częstochowę – koncert odbędzie się w Klubie Rura!

Kamil Bednarek z muzycznym projektem #AmbasadorzyRozrywki odwiedzi największe miasta w Polsce w ramach klubowej trasy koncertowej zawita do Częstochowskiego Klubu Rura.  

Kamil Bednarek wraz z współdzielącymi z nim scenę Ambasadorami Rozrywki zaprasza na długo wyczekiwane koncerty klubowe, w ramach trasy nowo powstałego projektu muzycznego.

W lutym i marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował kilkanaście energetycznych wydarzeń, w których odwiedzi największe miasta w Polsce.Kamil Bednarek karierę muzyczną zaczął w 2008 roku, kiedy to zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin.

Formacja ta zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym „Mam Talent”. Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany „Szanuj”, uzyskał status podwójnej platyny.

W 2012 roku po kilku zmianach zespołowych powstaje zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrywa albumy: „Jestem…”, „Oddycham”, „Talizman” oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”.

Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt  #bednarekinaczej. Powstały singl „Bądź przy mnie”, „Momenty”„ Wojownik Światła” oraz „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”.

Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim. W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu „Ambasadorzy Rozrywki”, który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. 

Ambasadorzy Rozrywki to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami.

Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta – zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym.

Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą. Jak dodaje Kamil Bednarek:

– Żaden dzień się nie powtórzy. Dziś jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! Zapraszam. 

Bilety dostępne: Salon Muzyczny, Częstochowa, Rock’n’Roll al. Kościuszki 21 oraz online.