fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneJutro po południu i wieczorem tramwaje nie będą kursować

Jutro po południu i wieczorem tramwaje nie będą kursować

Jutro, czyli 19 października, z powodu prac przy torowisku w centrum Częstochowy tramwaje linii nr 2 i 3 nie będą kursować od 17.30 do północy. W ich miejscu uruchomiona zostanie  komunikacja zastępcza.  


Biuro Inżyniera Ruchu UM Częstochowy informuje, że we wtorek , 19 października,  od godz. 17:30 do północy zostanie wstrzymany ruch tramwajowy na liniach nr 2 i 3, ze względu na konieczność wykonania prac ziemnych przy torowisku w Śródmieściu.

W godzinach 17:15-18:30, przy Zajezdni MPK, wszystkie tramwaje linii nr 2 i 3 zostaną zamienione na autobusy, które będą kursowały z tymi samymi numerami linii do końca dnia. Podczas kursów wymagających przesiadek z tramwaju na autobus, bilety jednorazowe zachowują ważność.

Jako ostatni tramwaj pojedzie linia nr 2, mająca kurs o 17:11 z pętli RAKÓW DWORZEC PKP, a następnie o 17:54 z pętli FIELDORFA-NILA. Wszystkie kolejne kursy będą wykonane autobusami za tramwaj.
Autobusy zastępcze na liniach nr 2 i 3 będą się zatrzymywać na przystankach wzdłuż torowiska, tych samych, z których korzysta nocna linia nr 80.

Przystanek JASNOGÓRSKA w kierunku Północy będzie nieczynny z uwagi na brak możliwości jego zastępczej lokalizacji dla autobusów za tramwaj.


Linia autobusowa nr 40 na Rakowie będzie kursować przez cały dzień bez zmian.


WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -