fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaKultura i rozrywkaGaleria Jurajska. „Luna-Park Kamenický" tylko do 21 maja

Galeria Jurajska. „Luna-Park Kamenický” tylko do 21 maja

Już tylko do niedzieli, 21 maja przed Galerią Jurajską gości „Luna-Parku Kamenický”. Proponuje on dziesięć wyjątkowych atrakcji, które dostarczają nie lada emocji.

Na częstochowian czekają wysokie na 32 metry młyńskie koło, z którego roztacza się widok na panoramę miasta a także Sky Flayer, czyli karuzela łańcuchowa, która obraca się na wysokości 30 metrów!

Dreszczyku dostarcza także Street Fighter Revolution, czyli wahadło, które obraca się z duża prędkością i w dodatku 360 stopni!

„Luna-Parku Kamenický” przygotował też coś dla najmłodszych, w tym kolejkę Dragon Master, która wygląda jak smok, karuzelę oraz strefę z trampolinami Eurobungee.

Galeria Jurajska. „Luna-Park Kamenický" tylko do 21 maja 1
„Luna-Park Kamenický” (fot. Galeria Jurajska)

W Luna-Parku znajduje się również olbrzymi Autodrom z 14 samochodzikami do zderzania się. Całość atrakcji dopełniają dmuchane zjeżdżalnie.

Wstęp do „Luna-Park Kamenický” jest płatny i biletowany. Karnety są do nabycia w kasach wesołego miasteczka. Ceny w zależności od atrakcji wynoszą od 10 do 30 zł.

Park kolo Galerii Jurajskiej zaprasza od godz. 13 do 21. Miejscem zabawy jest parking od strony ulicy Krakowskiej. Szczegóły: www.galeriajurajska.pl.

red., mat. Galerii Jurajskiej

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -