Joga z certyfikowaną instruktorką w MDK

0
310

 

Wszystkich miłośników i amatorów jogi zapraszamy w poniedziałki i czwartki na zajęcia z certyfikowaną w Indiach nauczycielką jogi Małgorzatą Pardułą.

Poniedziałki godz. 9:00 – „Regeneracyjna Joga od podstaw”

Zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy właśnie zaczynają swoje regularne spotkania na macie, a także tym, którzy chcą utrwalić sobie znane już asany i lubią taką formę pracy z ciałem. Sekwencje asan będą przygotowane w taki sposób, aby osoby szczególnie potrzebujące uwagi mogły skorzystać z zajęć, dlatego serdecznie zapraszamy seniorów, osoby z umiarkowanymi dolegliwościami pleców, panie po ukończonym 14- tygodniu ciąży oraz wszystkich potrzebujących łagodnej praktyki dodającej radości na początek tygodnia. Będziemy wspólnie szukać harmonii ciała, umysłu i oddechu.

Czwartki godz. 18:00 – „Joga dla każdego”

Na tych spotkaniach będziemy uczyć się od podstaw wszystkich najważniejszych pozycji w jodze, ale pozwolimy sobie na dodanie elementów dynamicznych, które wzmocnią nasze ciała oraz mięśnie i nauczą synchronizować je prawidłowo z oddechem. Ci, którzy już maja za sobą postawy jogi nie będą się nudzić, zajęcia będą prowadzone tak, aby każdy znalazł coś potrzebnego dla swojego ciała i umysłu.

Koszt zajęć:

– 4 wejścia w miesiącu 60 zł

– pojedyncze wejście 20 zł

Czas trwania zajęć: 75 min.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here