fbpx
Strona głównaPolecaneJeszcze tylko do czwartku można głosować w Częstochowie na zadania Budżetu Obywatelskiego

Jeszcze tylko do czwartku można głosować w Częstochowie na zadania Budżetu Obywatelskiego

Tylko do czwartku możemy oddać głos na zadania Budżetu Obywatelskiego, które realizowane w przyszłym roku. Wybierać można spośród 412 propozycji, które przeszły pozytywnie ocenę formalną i merytoryczną.

Jeszcze tylko do czwartku można głosować w Częstochowie na zadania Budżetu Obywatelskiego 1

Mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy mogą wybierać spośród 81 projektów zadań ogólnomiejskich i 331 projektów o charakterze dzielnicowym. Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl i potrwa już tylko do 30 września.

Do dyspozycji każdego głosującego jest po 10 punktów na zadanie miejskie i 10 punktów na zadanie dzielnicowe. Głosować można rozdzielając punkty pomiędzy 10 zadań lub oddać 10 punktów na jedno zadanie. Nie można zsumować punktów i przyznać 20 punktów jednej propozycji.

Dla tych, którzy nie mają dostępu do internetu uruchomiono stacjonarny punkt głosowania. Zlokalizowany jest przy ul. Śląskiej 3/5. Głosować w punkcie można w dni robocze w godz. 12.00 – 15.30, po uprzednim telefonicznym umówieniu pod numerem telefonu 34 370 74 97. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here