fbpx

Jest pierwszy wstrząs po porażce żużlowców Krono-Plast Włókniarz ze Stalą Gorzów. Zwolniono dyrektora sportowego

Żużlowcy Krono-Plast Włókniarz Częstochowa nie mają ostatnio dobrej passy w PGE Ekstralidze. W klubie doszło do pierwszej poważnej zmiany. Działacze rozwiązali umowę z dyrektorem sportowym i kierownikiem drużyny Piotrem Mikołajczakiem.

Częstochowscy żużlowcy przegrali w miniony weekend bardzo ważny mecz ze Stalą Gorzów. Gospodarze w pewnym momencie przegrywali już u siebie różnicą 13 punktów. Jeden z biegów przegrali 0:5, bo obydwaj częstochowianie nie zdążyli podjechać pod start w powtórce biegu 7. Ostatecznie Krono-Plast Włókniarz przegrał 41:48 i spadł na 5. pozycję w tabeli. A w najbliższej kolejce częstochowianie zaprezentują się w Lublinie i może być jeszcze gorzej…

Po weekendowej porażce działacze Krono-Plast Włókniarz podjęli pierwszą trudną decyzję. Rozwiązali umowę z dyrektorem sportowym i kierownikiem drużyny Piotrem Mikołajczakiem. W poniedziałek klub opublikował oświadczenie, które prezentujemy poniżej…

MR-K, fot: AK

Partnerami relacji sportowych są:

DMK Invest materiały budowlane Konopiska (www.dmkinvest.pl)

Fonex. Alarmy i monitoringi (www.fonex.pl)

Drodzy Kibice, Sponsorzy i Sympatycy Włókniarza Częstochowa,

Z dniem 8 lipca 2024 roku, Zarząd Włókniarza Częstochowa SA podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Piotrem Mikołajczakiem, pełniącym funkcję Dyrektora Sportowego oraz w trakcie meczów kierownika drużyny. Decyzja ta została podjęta w trosce o przyszłość i rozwój naszego klubu po wnikliwej analizie ostatnich wydarzeń.

Włókniarz Częstochowa dziękuje Panu Piotrowi Mikołajczakowi za jego dotychczasową pracę i zaangażowanie. Życzymy mu wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Klub zobowiązuje się do zachowania poufności wszelkich informacji wewnętrznych oraz unikania działań, które mogłyby zaszkodzić dobremu imieniu każdej ze stron. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Włókniarza Częstochowa SA

Jest pierwszy wstrząs po porażce żużlowców Krono-Plast Włókniarz ze Stalą Gorzów. Zwolniono dyrektora sportowego 2
Jest pierwszy wstrząs po porażce żużlowców Krono-Plast Włókniarz ze Stalą Gorzów. Zwolniono dyrektora sportowego 3
Jest pierwszy wstrząs po porażce żużlowców Krono-Plast Włókniarz ze Stalą Gorzów. Zwolniono dyrektora sportowego 4