fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneJasnogórski klasztor reaguje na film antyszczepionkowców, w którym wykorzystano wizerunek sanktuarium

Jasnogórski klasztor reaguje na film antyszczepionkowców, w którym wykorzystano wizerunek sanktuarium

Jasnogórski klasztor reaguje na film antyszczepionkowców, w którym wykorzystano wizerunek sanktuarium. Wydano oświadczenie, w którym Jasna Góra odcina się od tego obrazu i zapowiada kroki prawne.

  • Klasztor jasnogórski informuje z przykrością, że na portalach społecznościowych po raz kolejny pojawił się film, w którym bezprawnie użyto nagrania telewizyjnego z kaplicy Matki Bożej, podkładając głos osoby nam nieznanej – napisano w oświadczeniu. – Jest to złamanie prawa, nadużycie wizerunku i zachowanie niegodziwe. W żadnym wypadku nie identyfikujemy się z treściami, które zostały w ten nieuczciwy sposób przekazane przez autorów tej manipulacji. Prosimy o nierozpowszechnianie nieuczciwych treści. Podejmujemy niezbędne kroki prawne.

    Chodzi o film, który pojawił się niedawno na kanale YouTube, w którym wykorzystano nagranie z jasnogórskiej Kaplicy Matki Bożej, a podłożony pod obraz głos komentował kwestie dotyczące szczepień. Obraz zniknął z internetu, mimo to sanktuarium podjął w tej sprawie kroki prawne. Jak podała w komunikacie PAP, Jasna Góra mimo usunięcia filmu postanowiła oficjalnie zareagować, aby jednoznacznie odciąć się od przekazywanych w tym obrazie treści, a także by zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Sprawę ewentualnych dalszych kroków analizują prawnicy.
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -