Żużlowiec Włókniarza Częstochowa Jakub Miśkowiak wygrał w piątek SGP2 w Toruniu, ale ostatecznie zdobył brązowy medal IMŚJ i nie obronił mistrzostwa wywalczonego w 2021 roku…

Jakub Miśkowiak bronił złotego medalu, ale się nie udało i trzeba cieszyć się z brązu. To kolejny krążek do kolekcji…

W piątkowym finale SGP2 w Toruniu jechało dwóch częstochowian. Wygrał Miśkowiak, a Mateusz Świdnicki został z biegu wykluczony i ostatecznie zajął w toruńskim finale 4. miejsce. Zabrakło dla niego też miejsca na podium IMŚJ.

Złoty medal założył Polak Mateusz Cierniak z Motoru Lublin, a srebrny zdobył Czech Jan Kvech.