fbpx
Strona głównaPolecaneJacek Jaworek formalnie podejrzany o zabójstwo trojga członków swojej rodziny. Dzisiaj prokuratura...

Jacek Jaworek formalnie podejrzany o zabójstwo trojga członków swojej rodziny. Dzisiaj prokuratura wystawi za nim list gończy

Jacek Jaworek formalnie podejrzany o zabójstwo trojga członków swojej rodziny. Od soboty trwają poszukiwania tego 52-letniego mieszkańca Częstochowy. Od dzisiaj mężczyzna jest już formalnie podejrzany o zabicie swojego brata, jego żony oraz ich 17-letniegi syna. Do tej pory był poszukiwany komunikatem policji, dziś wystawiony zostanie za nim list gończy.

Jacek Jaworek 2

Poszukiwania mężczyzny trwają już czwartą dobę. Szukają go setki policjantów, także konnych. W poszukiwaniach wykorzystuje się drony oraz psy tropiące. W dalszym ciągu poszukiwania koncentrują się wokół miejscowości Borowce, w której doszło do tragedii. To tam Jacek Jaworek prawdopodobnie zastrzelił 44-letnie małżeństwo i ich 17-letniego syna.

Prawdopodobnym motywem zbrodni były nieporozumienia rodzinne. W tym tygodniu w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu przeprowadzona zostanie sekcja zwłok ofiar.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here